Zespół

HOME Zespół
Dorota Krawczyk

Dorota Krawczyk

adwokat

Adwokat Dorota Krawczyk. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł magistra uzyskała na kierunku Prawo, a także Administracja. Studia na kierunku Prawo ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Adwokat Dorota Krawczyk aplikację adwokacką odbywała pod patronatem adwokat Zofii Bonk w Olsztynie. Jest członkiem Olsztyńskiej Izby Adwokackiej od roku 2011. W tejże Izbie ukończyła aplikację adwokacką oraz złożyła egzamin adwokacki.

Już podczas studiów adwokat Dorota Krawczyk wykazywała się licznymi inicjatywami, które pozwalały jej poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności potrzebne w przyszłym zawodzie adwokata. Rok studiów prawniczych odbyła w Hiszpanii na Uniwersytecie w Las Palmas na Gran Canarii, co pozwoliło jej uzyskać wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego. Jako żona przedsiębiorcy na co dzień styka się i rozwiązuje problemy związane z prawem gospodarczym prawem autorskim oraz prawem finansowym.

Bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza zdobyte podczas studiów oraz aplikacji, umożliwiły adwokat Dorocie Krawczyk założenie indywidualnej kancelarii adwokackiej.

tel. 500 800 584

email:

x

Skontaktuj się z nami:

+48 500 800 584
+48 500 800 585